تبلیغات
آموزش بازاریابی مجازی - با DNA خود صحبت کن و به خواسته ات برس.
مغز و DNA شما ، مراکز ذخیره ی اطلاعات هستند که از طریق هوشیاری ، آگاهی و احساسات این اطلاعات را منعکس می کنند . جالب است بدانید که قلب ، این ویژگی را دارد که تو را سالم نگه دارد . تمرکز روی موارد مثبت با کیفیت ، موجب بالا رفتن توانایی DNA در تولید پروتئین حیاتی بدن و کسب اطلاعات درون کائناتی می شود . عملکرد موفقیت آمیز DNA به طول موج و فرکانس هماهنگ و احساسی که از خودت بروز می دهید بستگی دارد . وقتی افکار و احساساتت را روی موارد مثبت یا منفی متمرکز کنی ، فرکانس های DNA بیشتر و یا کمتر می شود که موفقیت یا ناکامی تو را در پی دارد . تو باید به هوشمندی DNA و الهام بخشی انرژی قلبی ات یقین داشته باشی . این باور علاوه بر این که روی بینش دنیوی ات تاثیر می گذارد ، موجب سلامتی و موفقیت تو در زندگیت نیز می شود . در بین مارپیچ های DNA چندین پل ارتباطی چند بعدی وجود دارد . این پل ها باعث می شوند که در بین تمام ابعاد فرکانسی یعنی DNA و همچنین در دنیایی که زندگی می کنی ، تبادل اطلاعات صورت بگیرد . یادت باشد که در ذهن کائناتی همه چیز و همه کس حاصل ارتعاش و انرژی است.همانطور که می دانی افکار ، احساسات را خلق می کند و به این طریق تو حال و هوای خاصی را از خودت نشان می دهی . اگر افکارت مثبت باشد ، حال و هوای خوب از خودت ساطع می کنی و اگر افکار تو منفی باشد ، حال و هوای بد و منفی از تو ساطع می شود که بر اساس آن روی خودت ، دیگران و کائنات به صورت مثبت یا منفی تاثیر می گذاری . همین احساسات و عواطف ، ارتعاشاتی را درون DNA ایجاد می کند . DNA به وسیله ی کرم چاله ( در فیزیک یک پل میانبر فرضی در فضا و زمان است دو گستره ی جدا از یک فضا و زمان را به یکدیگر پیوند می دهد . کرم چاله ها مسافت و زمان لازم برای رسیدن از یک نقطه به نقطه ی دیگر را کوتاه می کنند . به کرم چاله ، پل اینشتین روزن هم می گویند ) از تمام ابعاد کائنات اطلاعاتی را جذب می کند که این اطلاعات به ذهن و ضمیر خودآگاهت منتقل می شود و تو با ایجاد حالتی مناسب مانند حس آرامش ، آسودگی خاطر و تفکر مثبت در وجود خودت ، می توانی با طول موج این اطلاعات همنوا شوی تا به خواسته هایت برسی و موفق شوی .

نکته ی بسیار مهم این است که نوسان مغناطیسی کرم چاله ها در DNA تو حکم میانبر را دارد که به بخش های دیگر کائنات از جمله به جهان موازی ( جهان موازی جهانی است که هر چیزی که در زندگی تو رخ نمی دهد و دلت می خواهد رخ دهد در آن اتفاق می افتد ) منتقل می شود . به عبارتی هر چیزی که در زندگی تو رخ نمی دهد در جایی دیگر اتفاق می افتد . در تمام این رویدادها ، اطلاعات وسیعی وجود دارد که تعدادی از آن ها را می خواهی و نسبت به تعدادی از آنها را می خواهی و نسبت به تعدادی از آنهابی رغبت هستی . این اطلاعات شامل اطلاعاتی که فعلا در ذهن و ضمیر ناخودآگاه تو نیست نیز می شود .

بدین ترتیب این که چه چیزی را به کتابخانه ی اطلاعاتی ات جذب کنی ، فقط و فقط به انتخاب خودت بستگی دارد . این مورد را هم از طریق امواج هولوگرافیکی موجود در DNA خود انجام می دهی . یعنی هر چیزی را که از گنجینه ی درون کائنات درخواست کنی ، مستقیما به تو تحویل داده می شود . گاهی اوقات تو آن را شم و شهود یا آگاهی درونی می نامی که روند آن از سرعت نور هم سریعتر است و این همان مواقعی است که به دلت برات شد فوری برایت عملی می شود . دقت کنید که DNA مانند یک شبکه ی اینترنتی به عنوان عامل اطلاعاتی و انرژیکی در ابعاد مختلف کائنات عمل می کند . از آن جایی که DNA حامل اطلاعات با DNA موجود برای ساخت پروتئین متفاوت است آنرا DNA بی صدا یا بنجل می نامند . در واقع 90 % از دی ان ای بدن تو از این نوع است و به هیچ عنوان هم ساکت و بنجل نیست . بلکه پایه و اساس زبان و گفتگوی بشری است .

جنبه ی مافوق ارتباطی آن یعنی ارتباط آن با تمام ابعاد زندگی در کائنات در امواجی به نام سیلتن ( امواج قوی موقتی که می تواند اطلاعات را برای مدت طولانی در خود نگه دارد ) ذخیره شده است .با توجه به موارد بالا تو می توانی با DNA خودت حرف بزنی و از خواسته هایت آگاهش کنی و همچنین هر اطلاعاتی را که بخواهی از آن به دست بیاوری . نکته ی مهم این است که برای تبادل اطلاعات با DNA و رسیدن به خواسته هایت از این طریق باید فرکانس خود را آن قدر بالا ببری تا با فرکانس DNA خود همنوا شوی .

منبع:برگرفته از سایت گروه تحقیقاتی عباس منش


اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در یاهو اشتراک گذاری در لینکدین
برچسب ها: هدف، آرزو، قانون جذب، DNA، موفقیت، فکر مثبت،
دنبالک ها: DNA،

تاریخ : دوشنبه 1393/08/26 | 09:09 بعد از ظهر | نویسنده : مهناز اکبری | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • میخ کوب