تبلیغات
آموزش بازاریابی مجازی - آن چه می‌خواهید، به دست آورید

در این مقاله ۷ نکته ارائه شده که به شما کمک خواهد کرد تا به آن چه در زندگی‌تان می‌خواهید، دست یابید:

۱ یادتان باشد که شما خودتان منبعی از آن چیزهایی هستید که می‌خواهید به دست آورید.

منتظر نباشید تا چیزی را به ارث ببرید یا از فضا چیزی به دستتان برسد. می‌توانید به آن چیزهایی که می‌خواهید برسید، فقط باید بر روی افکار، احساسات و خواسته‌هایتان کار کنید.

۲ به این نکته توجه داشته باشید که به آن چه می‌خواهید دست یابید بسیار مهم‌تر از نتیجه‌ی آن است.

خیلی مهم است که افکارتان را تغییر دهید و باورهایتان را پیرامون آن چه می‌خواهید به دست آورید، متمرکز کنید. به محض این که به چگونگی کار تسلط پیدا کنید، می‌توانید به هر آن چه که می‌خواهید هر وقت که دوست داشتید، دست یابید. یک ضرب المثل قدیمی می‌گوید: «باید برای زنده ماندن، یاد بگیری که چگونه ماهی گیری کنی.»هر زمانی که واقعاً «خواستار چیزی باشید، این افکارتان است که به شما کمک می‌کنند و در دست یابی به خواسته اتان همراهی‌تان می‌کند. با اراده و تسلط بر افکار و احساساتتان برای خواسته اتان تلاش کنید. هر چقدر هدف و خواسته اتان واضح‌تر باشد، راحت‌تر به آن چه می‌خواهید، می‌رسید.»

بقیه در ادامه مطلب

۳ قدرت افکار، احساسات و تمایلاتتان را دست کم نگیرید.

افکار شما مدلی از آن چه می‌خواهید داشته باشید را شکل می‌دهد. هر آن چه که در دنیای کنونی کشف یا اختراع شده در ابتدا به صورت فکری به مغز کسی خطور کرده است. احساسات به افکار نیرو می‌دهند. هر زمانی که واقعاً «خواستار چیزی باشید، این افکارتان است که به شما کمک می‌کنند و در دست یابی به خواسته اتان همراهی‌تان می‌کند. با اراده و تسلط بر افکار و احساساتتان برای خواسته اتان تلاش کنید. هر چقدر هدف و خواسته اتان واضح‌تر باشد، راحت‌تر به آن چه می‌خواهید، می‌رسید.»

۴ درباره‌ی چیزهایی که می‌خواهید و نمی‌خواهید، فکر کنید.

مثلاً «نمی‌خواهم تا پایان عمرم تنها باشم، زندگی متفاوتی با آن چه اکنون دارم را خواستارم، نمی‌خواهم فقیر باشم، دوست دارم همیشه سالم باشم و نمی‌خواهم چاق بشوم، در واقع افکارتان مدلی برای آن چه می‌خواهید، می‌سازد. شما باید فقط بر روی آن چیزهایی که می‌خواهید متمرکز شوید تا انرژی لازم را به افکارتان بدهید. اگر بر روی آن چیزهایی که دوست ندارید متمرکز شوید، همان چیزها را به سمت زندگی‌تان جذب خواهید کرد. همیشه دوست داریم که برای به دست آوردن نتیجه‌ی مناسب و درست، برنامه ریزی کنیم و برای این کار بهترین راه‌ها را انتخاب می‌کنیم تا نتیجه‌ی مطلوب حاصل شود.»

۵ از خودتان درباره‌ی افکارتان آن چه که دارید و چیزهایی که می‌خواهید به دست آورید یا نمی‌خواهید، سؤال کنید.

اگر می‌خواستید که پول دار باشید، رابطه‌ی بهتر با دیگران، فرزندان یا کار بهتر داشته باشید، لاغرتر باشید، چه چیزهایی راضی‌تان می‌کرد؟ گاهی اوقات پاسخ چنین سؤالاتی کاملاً «روشن است: امنیت، آزادی، عشق، شادی یا سلامت درونی. برای رسیدن به ماهیت اصلی اهدافتان، ثابت قدم باشید و به هسته‌ی واقعی آن چه می‌خواهید نفوذ کنید.»افکارتان مدلی برای آن چه می‌خواهید، می‌سازد. شما باید فقط بر روی آن چیزهایی که می‌خواهید متمرکز شوید تا انرژی لازم را به افکارتان بدهید.

۶ راه‌هایی که به اهدافتان سریع‌تر می‌رسید را بررسی کنید.

صبر نکنید تا به آن چه می‌خواهید برسید. چگونه می‌توانید شادتر، ایمن‌تر، و یا سالم‌تر باشید؟ از خودتان درباره‌ی این موارد دائماً «سؤال کنید. فکر کنید که اگر لاغرتر باشید، دوست داشتنی‌تر خواهید بود؟ و یا این که با همین شرایط چگونه دوست داشتنی‌تر خواهید بود؟ شاید اگر به همین صورت باشید، محبوبیت بیش‌تری در بین اعضای خانواده، دوستان و دیگران داشته باشید! شاید بهتر باشد که با محبوبیت شروع کنید و بعد بر روی رژیم غذایی و سایر مسائل قکر کنید.»

۷ براساس آن چه هم اکنون در زندگی‌تان دارید، قدم‌های بعدی را بردارید.

اگر می‌خواهید که در کسب و کارتان موفق باشید، بر روی آن چه که اکنون دارید، بیش‌تر کار کنید. تصور آن چیزهایی که دوست دارید، درباره اشان فکر می‌کنید و آن‌ها را احساس می‌کنید، کمک بزرگی خواهد بود. اگر در حال حاضر کسب و کار موفقی را دارید، هر روز صبح قبل از این که از رختخواب بیرون بیایید، درباره‌ی موفقیت بیش‌تر در کارتان فکر کنید؛ زندگی بهتری را در کنار این کسب و کار موفق تصور کنید. از کجا شروع خواهید کرد؟ چه کسانی با شما کار می‌کنند؟ چه خدمات ویژه ای را برای هم کارانتان در نظر می‌گیرید؟ حقوق و مزایای کارکنان در چه حدی خواهد بود؟ با توجه به درآمدتان چه کار خاص و ویژه ای را برای خودتان، اعضای خانواده‌تان، دوستانتان یا جامعه اتان انجام خواهید داد؟ برای تمام افکارتان نقشه‌ی عملیاتی تصور کنید تا بتوانید با کمک این نقشه در مسیر درست گام بردارید. هر شب قبل از خواب از خودتان بپرسید: «امروز برای رسیدن به اهدافم در مسیر تعیین شده چه کارهایی انجام داده‌ام؟»

گروه تحقیقاتی عباس منش
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در یاهو اشتراک گذاری در لینکدین
برچسب ها: دست یابی به خواسته ها، آنچه می خواهید به دست آورید، هدف، موفقیت فردی، افکار، باور، قدرت فکر،

تاریخ : جمعه 1393/09/7 | 09:07 بعد از ظهر | نویسنده : مهناز اکبری | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • میخ کوب