تبلیغات
آموزش بازاریابی مجازی - بارگذاری ویدئوهای تبلیغاتی خلاقانه در وب سایت

در صورتی که وب سایت و یا وبلاگی دارید که تمایل دارید تعداد دقایقی که کاربران در وب سایت شما باقی می مانند بیشتر شود می توانید کد موجود در این مطلب را در وب سایت و یا وبلاگ خود قرار دهید تا 10 ویدئوی جدید تبلیغاتی که در کانال آف تبلیغات در آپارات قرار داده می شود بر روی وب سایت و یا وبلاگ شما نمایش داده شوند.
بقیه در ادامه مطلب

بازدید کنندگان از وب سایت و یا وبلاگ شما بدون خروج از وب سایت می توانند ویدئوها را مشاهده نمایند و با این کار تعداد دقایقی که کاربران در وب سایت باقی می مانند بیشتر می شود و در صورتی که تعداد دقایق بیشتری کاربران در وب سایت باقی بمانند این امر بر روی سئوی وب سایت شما تاثیر مثبت خواهد داشت.

برای این کار کافی است که کد زیر را در وب سایت و یا وبلاگ خود قرار دهید و در ادامه سفارشی سازی آن به شما آموزش داده می شود:

<div id=”aparat14180279711761686″></div><script type=”text/JavaScript” src=”http://www.aparat.com/video/video/scr/type/user/username/offtablighat/cnt/10/align/ver/bg/FFFFFF/height/300/width/400/id/aparat14180279711761686″></script>

سه قسمت در کد فوق به رنگ قرمز نمایش داده شده است.

1- قسمت اول (ver)

می توانید چرخنده ویدئوها در وب سایت خود را به صورت افقی (hor) و یا عمودی (ver) نمایش دهید. در کد فوق ver قرار گرفته است یعنی 10 ویدئوی جدید تبلیغاتی از بالا به سمت پائین در یک چرخنده نمایش داده می شوند. در صورتی که این مورد hor باشد 10 ویدئوی جدید تبلیغاتی به صورت افقی در وب سایت نمایش داده می شوند. به عنوان مثال نمونه ای که در قسمت پائین مشاهده می کنید hor است.

2- قسمت دوم (300)

دومین قسمتی که عدد 300 را نشان می دهد ارتفاع نمایش چرخنده ویدئوها است. می توانید عدد 300 را با هر ارتفاعی که مد نظر شما است در وب سایت خود جایگزین و آن را در کد قرار دهید. به عنوان مثال نمونه ای که در قسمت پائین مشاهده می کنید دارای ارتفاع 320 است.

3- قسمت سوم (400)

سومین قسمتی که عدد 400 را نشان می دهد عرض نمایش چرخنده ویدئوها است. می توانید عدد 400 را با هر عرضی که مد نظر شما است در وب سایت خود جایگزین و آن را در کد قرار دهید. به عنوان مثال نمونه ای که در قسمت پائین مشاهده می کنید دارای عرض 569 است.

در صورتی که از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید می توانید ویدئوی خاصی که مد نظرتان است را به صورت مستقیم در متن به صورت short code قرار دهید. برای این کار کافیست که این مطلب را بخوانید و ویدئو مورد نظر خود در کانال آف تبلیغات را در وب سایت خود جانمایی کنید.

منبع:وبلاگ پرسیمااشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در گوگل پلاس اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در یاهو اشتراک گذاری در لینکدین
برچسب ها: بارگذاری ویدئوهای تبلیغاتی خلاقانه در وب سایت، تبلیغات، تبلیغات وبلاگ، youtube، اخبار ویدیویی،

تاریخ : سه شنبه 1393/09/18 | 11:04 قبل از ظهر | نویسنده : مهناز اکبری | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • میخ کوب